Zrób Prezent na Święta, Urodziny, Rocznicę…


Karta podarunkowa to doskonały prezent, zarówno dla najbliższej Ci osoby, jak i pracownika czy partnera biznesowego. W studio Evita w Tczewie, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bony upominkowe, których wartość lub przeznaczenie określasz sam. Szeroka gama oferowanych przez nas zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, sprawi że obdarowana osoba zapamięta ten prezent na długo.

Jeśli zdecydowałeś się na zakup karty podarunkowej, skontaktuj się z nami, by ustalić zakres i formę podarunku (ilość masaży, rodzaj zabiegu oraz adresata). Możesz wybrać pojedynczy zabieg (np. zabieg pielęgnacyjny na twarz, pielęgnację paznokci, makijaż permanentny) lub umieścić na karcie określoną kwotę: 200zł, 300zł lub 500zł. Gdy dokonasz wyboru podajesz nam nazwę zabiegu (lub tylko kwotę), a my umieszczamy te informacje na karcie podarunkowej. Następnie, na podstawie Twoich wskazówek przygotowujemy elegancko zapakowany podarunek, który możesz odebrać osobiście.

Osoba obdarowana sama wybiera termin realizacji karty podarunkowej, która jest ważna aż przez 3 miesiące. Bony upominkowe posiadamy w ciągłej sprzedaży i są do natychmiastowego odbioru w Evita Studio Urody w Tczewie.