Peeling węglowy. Co to jest?

Peeling węglowy. Co to jest?

Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem. Węgiel aktywny skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące.

Skóra wrażliwa – co jest przyczyną jak się objawia, jakie metody pielęgnacji.

Skóra wrażliwa – co jest przyczyną jak się objawia, jakie metody pielęgnacji.

W swojej pracy, niemalże każdego dnia spotykam się z problemem skóry wrażliwej. Praktycznie wrażliwą skórą może być skóra każdego typu. Jednak częściej spotykam się ze skórą wrażliwą z tendencją do powstawania rumienia, pękającymi naczynkami oraz trądzikiem różowatym. Problem dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn po 30 roku życia lecz coraz częściej zgłaszają się do mojego gabinetu młodsze osoby.

Makijaż Permanentny. Usta

Makijaż Permanentny. Usta

Makijaż permanentny ust,

jest bardzo wygodną i komfortową możliwością, w odniesieniu do tradycyjnego, codziennego malowania ust pomadką. Oczywiście jest lekką postacią krótkiego tatuażu. Z zastosowaniem zupełnie innej maszynki i innej pracy obrotów, jak również płytszej pracy igły poruszającej się w skórze, w porównianiu do tradycyjnego tatuażu.  Nowoczesne techniki pracy w makijażu permanentnym pozwalają wydobyć nam nasze naturalne piękno, podkreślić i nasycić kontur oraz kolor czerwieni wargowej.  

 

Darmowy Internet w Evicie

Darmowy Internet w Evicie

Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, poza profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy i ciała , mamy dla Państwa stały dostęp do darmowego Wi-fi.
Szybkie i bezpieczne połączenie z internetem umili Państwu czas między zabiegami!
Serdecznie zapraszamy!

Moje spojrzenie na makijaż permanentny ust.

Moje spojrzenie na makijaż permanentny ust.

Ostatnimi czasy bardzo duże grono Klientów decyduje się na pigmentację ust, dlatego postanowiłam podzielić się swoją dotychczasową, zdobytą wiedzą na temat makijażu permanentnego ust.